Melonik i Welonik
Event & Wedding Planner
Justyna Białousewicz-Suczyńska

@ melonikiwelonik

Facebook
Pinterest
Instagram
YouTube
  • No products in the cart.
  •  O co chodzi z tym ślubem?   •  Rok 2019 rokiem wielu zmian, rozwoju i sukcesów

Rok 2019 rokiem wielu zmian, rozwoju i sukcesów

Pierwszy tydzień stycznia to nie tylko czas tworzenia planów na najbliższy rok, ale również podsumowań ostatnich 12 miesięcy. Te w „Melonik i Welonik” upłynęły pod znakiem wielu zmian, ogromu pracy, zdobywania doświadczenia, nauki i pasma sukcesów.

Z początkiem roku 2019 wystartował kanał na You Tube i rozpoczęłyśmy projekt „I co z tym ślubem”, publikując serię eksperckich filmów, w tym odcinek specjalny, podczas

którego przeprowadziliśmy metamorfozę Agnieszki i Adriana, spełniając tym samym marzenie naszej Młodej Pary.

 

Wraz z naszymi najlepszymi podwykonawcami, zrealizowaliśmy dwie sesje stylizowane w Restauracji Gorzelnia w Bydgoszczy.

W minionym roku, przy naszym wsparciu odbyło się 10 uroczystości w różnych zakątkach Polski. Sezon trwał niemalże cały rok, podpisałyśmy wiele nowych umów, a kolejne realizacje już niebawem!

 

W minionym roku zdecydowanie postawiłyśmy na rozwój firmy. Bardzo dużym wydarzeniem i

krokiem na przód było otwarcie biura w Warszawie w Poznaniu. Do grona naszych konsultantek dołączyła Ola, która zajmuje się realizacjami w województwie Mazowieckim oraz Wielkopolskim.

Niezwykle ważnym dla nas osiągnięciem i ukoronowaniem intensywnej pracy było przyjęcie nas do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Justyna została zaproszona na Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia połączone ze szkoleniami, które odbyło się w hotelu Kocierz w Targanicach.

Reasumując, rok 2019 był bardzo intensywny, pracowity ale też pełen radości, sukcesów i

zadowolonych Par Młodych.

Nabyłyśmy nowe umiejętności, doświadczyłyśmy wielu wzruszeń, uratowałyśmy kolejne weselne „katastrofy”, spełniłyśmy nawet najbardziej „nieosiągalne” marzenia Młodych Par, poznałyśmy tradycje weselne różnych krajów.

Były śluby międzynarodowe, cywilne, kościelne, prawosławne, humanistyczne, śluby w plenerze, w świątyni i w lokalu. Wesela małe i duże. Ale każde z nich było wyjątkowe. Cieszymy się, że mogłyśmy być częścią tych pięknych chwil.

W minionym sezonie zdecydowanie wygrywał styl boho. Na jaki klimat postawią Pary w tym roku? Przypominamy, że kolorem roku 2020 według Pantone został kolor classic blue. Czy to właśnie on zagości na większości naszych realizacji? Przekonamy się już wkrótce.

W nowy rok weszłyśmy pełną parą, z nową energią, zapałem do pracy i już jesteśmy po pierwszych spotkaniach z nowymi Parami.

Wciąż się rozwijamy. Wkrótce możecie wypatrywać w naszej ofercie nowości, które w jeszcze większym stopniu pozwolą nam spełniać Wasze marzenia!

Roku 2020 – liczymy, że będziesz jeszcze bardziej intensywny i przyniesiesz równie dużo wrażeń co Twój poprzednik!

 

Fotografie: Sunsetstory, Iza Sobocińska Fotografia, Coolart Pro

Dekoracje: Studio Dekora, Ster na Kwiaty