Melonik i Welonik
Event & Wedding Planner
Justyna Białousewicz-Suczyńska

@ melonikiwelonik

Facebook
Pinterest
Instagram
YouTube
  • No products in the cart.
Image Alt

Usługi

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Zajmiemy się kompleksową organizacją ślubu i wesela.Żmudne przeszukiwanie Internetu w poszukiwaniu podwykonawców, umowy, w których brakuje ważnychzapisów, nieprzewidziane problemy i wpadki tuż przed lub w trakcie wesela, nierzetelni wykonawcy? To tylko niektóre niebezpieczeństwa przed jakimi chcemy i możemy Was uchronić.

Każda Para ma inne potrzeby i oczekiwania, co doskonale rozumiemy i na początku współpracy wspólnie określamy zakres naszych obowiązków i poziom zaangażowania. Zachęcamy do zapoznania się z listą zadań, w której chcemy was wesprzeć (usługi)

Pary, które decydują się na kompleksową organizację ślubu i wesela z nasza agencją korzystają ze stałych konsultacji w takim zakresie, jakiego potrzebują.

Wy i Wasi goście będziecie wspominali Wasz ślub ze wzruszeniem ponieważ sięgamy do wszelkich dostępnych na rynku technologii i możliwości. Zajmiemy się stylizacją orszaku ślubnego, usadzeniem gości, doradzimy w kwestii menu ślubnego. Podamy gotowe pomysły na prezenty dla gości. Pomożemy przekonać rodziców do Waszych pomysłów i wizji.

Zbudujemy wspomnienia wzruszające i niezapomniane, sprawimy, że przygotowania do ślubu będą łagodne i bezstresowe, damy Wam bezcenne poczucie bezpieczeństwa i poczucie, że macie własnego anioła stróża.

Organizacja wybranych usług i koordynacja uroczystości

Jeśli zdecydowaliście, że sami podejmiecie się organizacji uroczystości ślubno-weselnej i potrzebujecie wsparcia tylko w wybranych usługach to ta propozycja kierowana jest właśnie do Was, innymi słowy jest to usługa szyta na miarę.

Formalności związane z organizacją ślubu i wesela w plenerze, wybór motywu i koloru przewodniego, projekt budżetu i scenariusza uroczystości mogą być nie lada wyzwaniem. Możecie zgłosić się do nas na każdym etapie przygotowań, zaradzimy w sytuacjach trudnych. Pomożemy Wam zadbać o Wasz wielki dzień i sprawić by każdy z gości wspominał Wasz dzień jako najlepszy ślub i wesele! Czas na nowoczesne śluby, stawiamy na Panny Młode wypoczęte i uśmiechnięte w dniu ślubu, a nie zmęczone całonocnym dekorowaniem sali i stresem. Kochani dbamy o Wasze bezpieczeństwo i odpowiadamy na potrzeby. Podczas pierwszego spotkania omówimy szczegółowo zakres naszej pracy, bo to Wy decydujecie o naszych działaniach. Przygotujemy zindywidualizowany kosztorys, harmonogram prac oraz scenariusz dnia ślubu.

Komfort i spokój w najważniejszym dniu? Według nas to konieczność. Koordynacja dnia ślubu i wesela są najtrudniejsze i najbardziej stresujące ale to my chcemy wziąć na siebie ciężar i odpowiedzialność w tym dniu. Wielomiesięczne przygotowania zwizualizowane i eksplodujące w dniu uroczystości potrzebują dokładnej kontroli i podążania według przygotowanego scenariusza. Naszym celem jest przejęcie odpowiedzialności za prawidłowy i spokojny przebieg ceremonii, a przede wszystkim zapewnienie komfortu i poczucia bezpieczeństwa Młodej Parze.

Doradztwo i pogotowie ślubne

Podczas przygotowań do ślubu, kiedy ma się mnóstwo spraw na głowie, trudno ustrzec się błędów. Pary zmęczone wyszukiwaniem wykonawców, decydowaniem o sporych wydatkach szybko popełniają błędy. Zły dobór menu, problem z dopasowaniem kreacji, brak okolicznościowych dekoracji, a nawet obrączek – to tylko niektóre zaniedbania, z którymi przyszło nam zmierzyć się na krótko przed weselem. Dla Par Młodych przygniecionych nadmiarem obowiązków jesteśmy się jedyną deską ratunku. Dlatego organizację tego wyjątkowego dnia najlepiej zlecić fachowcom.

Niezależnie od tego jakiego kalibru jest impreza – małe uroczystość czy wielkie wesele pogotowie ślubne zapobiegnie każdej katastrofie. Na tydzień przed ślubem fotograf nie odbiera telefonu, nadal nie macie pomysłu na dekorację sali i kościoła? Brzmi znajomo? W takiej sytuacji naprawdę jeszcze nie jest za późno. Na bazie naszych doświadczeń wiemy, że bardzo łatwo popełnić błędy i wpaść w sidła nieuczciwych wykonawców na każdym etapie przygotowań ślubno-weselnych.

Często Panny Młode najpierw wybierają suknię, robią przymiarki, a dopiero potem kupują buty, więc pojawia się problem z długością sukni i ostatecznie nowe buty uciskają. Zdarza się czasem zapomnieć o obrączkach, prawdziwym wyzwaniem jest jednak organizacja śluby w plenerze.

My zamieniamy marzenia w bajkowy ślub. Niepewność i niewiedzę w uroczystość pełną wzruszeń, niezapomnianą. Rozpościeramy skrzydła nad naszymi klientami dając poczucie bezcennego bezpieczeństwa.

Zdecydowaliście na samodzielną organizację ślubu i wesela ale potrzebujecie przewodnika, mentora w świecie wykonawców, salonów, muzyków, fotografów? Profesjonalne doradztwo i konsultacje ślubne to usługi, których szukacie. Konsultanci z Melonik i Welonik wykorzystując znajomość trendów, rynku ślubnego, wszelkich dostępnych możliwości aranżacji i techniki to przepis na udane ślub i wesele. Korzystając z naszej pomocy możesz być pewny, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy.

W gorączce przygotowań przyszli małżonkowie nie są w stanie o wszystkim pamiętać. Choć mają wizję swojego wymarzonego wesela, to w praktyce często trudno im wszystko dopiąć na ostatni guzik. Usługa konsultacji i doradztwa ślubnego polega na rozmowie z narzeczonymi podczas spotkania. Pary uzyskują odpowiedzi na pytania, rozwiązujemy kwestie wątpliwe i problematyczne. Przekazujemy konkretne wskazówki i propozycje, Pary uzyskują dostęp do listy firm, które będą potrzebne do zorganizowania zindywidualizowanej uroczystości. Podpowiemy jak powinien być zorganizowany dzień ślubu i wesela aby wszystko poszło tak, jak sobie wymarzyliście. Chcemy by Wasz dzień jedyny w swoim rodzaju, taki jaki sobie wymarzyliście.