Wedding planner Bydgoszcz


Justyna Białousewicz-SuczyńskaMam na imię Justyna, jestem właścicielką agencji ślubnej Melonik i Welonik i konsultantką ślubną, perfekcjonistką. Posiadam 10-letnie doświadczenie we współpracy z ludźmi, również tymi najbardziej wymagającymi. Uwielbiam planować i organizować uroczystości ale zawsze wg wymagań i możliwości narzeczonych.

Bycie konsultantem ślubnym to nie tylko praca, to styl życia, jestem wizytówką Pary Młodej dlatego w każdej sytuacji bardzo ważne są wysoka kultura osobista, elegancja i wyrafinowanie. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i kierujemy je do wymagających par, oczekujących bliskiej współpracy i bezpieczeństwa na każdym etapie ślubnych przygotowań.

Moja miłość do dekoracji i stylizacji powoduje, że nieustannie szukam nowych rozwiązań i pomysłów. Każdy dzień to twórcza podróż, w której odnajduję piękne i nietuzinkowe inspiracje, mogące podkreślić wyjątkowość ślubu i wesela marzeń. Bez pasji, którą wkładamy w swoją pracę, nie udałoby się przygotować perfekcyjnie żadnej uroczystości. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, sugestie i oczekiwania.

Pozostajemy do dyspozycji narzeczonych – naszych klientów, nawet 24 godziny na dobę, służąc pomocą oraz zapewniając kompleksowe zaplecze organizacyjne. Gwarantujemy bezstresową realizację nawet najbardziej złożonych i skomplikowanych uroczystości.

 

Gwarantujemy


Indywidualne podejście

Bezpieczeństwo

Staranny dobór sprawdzonych i renomowanych podwykonawców, natychmiastowe działanie w sytuacjach kryzysowych, dyskrecja.

Dekoracje

Eksplozja wzruszeń

Niepowtarzany charakter i personalizacja uroczystości, niesopodzianki dla Pary Młodej i gości.

Wspomnienia

Wspomnienia

Spełnimy marzenia o wyśnionym ślubie uwiecznionym w kadrach najlepszych operatorów.