O nas

Kim jesteśmy?

Mam na imię Justyna i jestem szczęśliwa, że mogę powiedzieć o sobie, że jestem Konsultantką Ślubną.

Od zawsze lubiłam planować różne wydarzenia oraz nadawać im wyjątkową oprawę, ale zaangażowanie się w branżę ślubną przyszło dość niespodziewanie, kiedy to w 2010 roku zorganizowałam własny Ślub i Wesele.  Przygotowania związane z tym dniem, podejmowanie rozmaitych decyzji, dokonywanie wyborów były wspaniałymi doświadczeniami i to one zainspirowały mnie do rozwoju w kierunku bycia Konsultantką Ślubną.

Moja miłość do dekoracji i stylizacji powoduje, że nieustannie szukam nowych rozwiązań i pomysłów. Każdy dzień to twórcza podróż, w której odnajduję piękne i nietuzinkowe inspiracje, mogące podkreślić wyjątkowość Ślubu i Wesela marzeń.

Spotykanie wspaniałych ludzi z Polski i całego świata, sprawianie, że ich marzenia stają się rzeczywistością, obserwowanie jak bardzo są szczęśliwi i zakochani to tylko niektóre z powodów, dla których kocham moją pracę.

Moja rada dla wszystkich przyszłych Par  Młodych to: cieszyć się każdą chwilą w tym wyjątkowym dniu, a wszystkie troski i obawy pozostawić nam!

Miesiące przygotowań oraz konieczność pamiętania o wielu sprawach mogą budzić w Was niepokój, który doskonale rozumiemy – Ślub i Wesele to jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Aby sprawić, by ten dzień był niezwykły oraz niepowtarzalny, będziemy Was nieustannie wspierać, oferując wiedzę i doświadczenie na każdym kroku i w każdym szczególe. Razem stworzymy wspaniały Ślub i Wesele, które będziecie wspominać z uśmiechem przez całe życie.

Wypełnij ankietę

Zdjęcia wykonane przez fot. Krzysztofa Chruścińskiego – http://www.chruscinski.smartbim.pl/