Melonik i Welonik
Event & Wedding Planner
Justyna Białousewicz-Suczyńska

@ melonikiwelonik

Facebook
Pinterest
Instagram
YouTube
  • No products in the cart.
Image Alt

O nas

Wedding planner Bydgoszcz Warszawa Poznań

Jesteśmy Członkiem Prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Justyna Białousewicz-Suczyńska

Właścicielka agencji ślubnej Melonik i Welonik

Założycielka i właścicielka agencji ślubnej Melonik i Welonik Konsultant Ślubny każdego roku organizuje wyjątkowe przyjęcia weselne dla najbardziej wymagających narzeczonych.

Z wykształcenia lektor języka angielskiego, posiada kompetencje oraz 14 – letnie doświadczenie we współpracy z najbardziej wymagającym klientem. Pracowała m.in. z kontrahentami z Brazylii, Arabii Saudyjskiej, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Izraela, Egiptu i RPA.

W listopadzie 2019 jej agencja ślubna Melonik i Welonik dołączyła do prestiżowego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Zawsze uwielbiała organizować mniejsze i większe przyjęcia w kręgu rodzinnym i przyjaciół. Umiejętności zarządzania czasem, przedsiębiorczość i zdyscyplinowanie doprowadziły do tego, że postanowiła otworzyć własną agencję ślubną, która w krótkim czasie stała się rozpoznawalną marką w cały kraju. Uwielbia pracować z ludźmi ponieważ to ich jednoczy, rodzi piękne i innowacyjne projekty.

Nie lubi nudy i siedzenia w miejscu, dlatego też jest pasjonatką morsowania, biegania rekreacyjnego w tempie „konwersacyjnym”, jazdy na rolkach i rowerze, ten czas zwykle spędza z najbliższymi.

Podczas autorskiego szkolenia przedstawi sylwetkę konsultanta ślubnego, opowie o rynku ślubnym w Polsce oraz o sposobie na organizację złożonych przyjęć weselnych. Dowiecie się jak założyć dobrze prosperującą agencję ślubną i jak przygotować się do pracy z parami młodymi.

Aleksandra Świder

Konsultantka ślubna

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Aplikantka trzeciego roku aplikacji radcowskiej. Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu i saksofonu.

Pochodzi z Koła, od 12 lat mieszka w Warszawie, gdzie od kilku lat pracuje w redakcji ogólnopolskiej prasy.

Jest certyfikowanym konsultantem ślubnym. W Agencji Melonik i Welonik zajmuje się organizacją ślubów w województwie Mazowieckim oraz Wielkopolskim.

Zamiłowanie do organizowania ślubów odkryła podczas przygotowań do przyjęcia weselnego przyjaciółki w 2014 roku. Od tego czasu spełnia marzenia Par Młodych. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Jest również miłośniczką podróży. Ich planowanie sprawia Jej równie wiele radości co planowanie przyjęć. Z chęcią pomaga Parom Młodym w przygotowaniach podróży poślubnej.

Na szkoleniu opowie nie tylko o pracy konsultanta ślubnego, ale również o prawidłowym założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej oraz efektywnym rozwijaniu mediów społecznościowych. Odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości jakie pojawią się podczas panelu szkoleniowego.

Gwarantujemy

Bezpieczeństwo

Staranny dobór sprawdzonych i renomowanych podwykonawców, natychmiastowe działanie w sytuacjach kryzysowych, dyskrecja.

Eksplozja wzruszeń

Niepowtarzany charakter i personalizacja uroczystości, niesopodzianki dla Pary Młodej i gości.

Wspomnienia

Spełnimy marzenia o wyśnionym ślubie uwiecznionym w kadrach najlepszych operatorów.