Melonik i Welonik
Event & Wedding Planner
Justyna Białousewicz-Suczyńska

@ melonikiwelonik

Facebook
Pinterest
Instagram
YouTube
  • No products in the cart.
  •  Śluby tematyczne   •  Ślub nie z tej planety, czyli wesele w stylu Star Wars!

Ślub nie z tej planety, czyli wesele w stylu Star Wars!

„Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…” – ten znany na całym świecie cytat, który otwiera sagę „Gwiezdnych Wojem” absolutnie kultowego filmu wszech czasów może stać się też tematem przewodnim Waszego ślubu! Brzmi niesamowicie? A jednak to możliwe! Jeśli nie brak Wam odwagi i fantazji dajcie się porwać niepowtarzalnemu klimatowi gwiezdnej sagi i zaproście swoich najbliższych na wyjątkową i niepowtarzalną ceremonię, która z całą pewnością pozostawi niezapomniane wspomnienia. Jesteście gotowi na podróż do odległej galaktyki? Jeśli tak to zaczynamy! I „niech moc będzie z Wami”!

Miłość wykraczająca poza każdą galaktykę

Miłość to jedno z najpiękniejszych uczuć, które zdaniem większości osób ma w sobie coś magicznego, wykraczającego poza granicę tego, co da się zbadać i zrozumieć. Dlaczego więc nie przypieczętować jej w sposób, który doskonale odda jej nieziemski wymiar? Sceneria gwiezdnych wojen to idealne tło do tego celu. Proponuję Wam ceremonię ślubną nawiązującą do sagi Star Wars, która gwarantuje – stanie się dla Was pięknym wspomnieniem na całe życie.

Jeżeli jesteście odważni i nie boicie się wyzwań, a przy tym całe życie starcie się nie powielać schematów tylko szukać własnej drogi to pomysł właśnie dla Was! W zależności od tego na lubicie odważne rozwiązania, możecie zdecydować się na ceremonię, podczas której każdy detal będzie nawiązywał do scenerii filmowej lub też wybrać wersję, w której stanie się ona wyłącznie subtelnym tłem.

W pierwszym przypadku proponuję całkowite szaleństwo, w którym nie ma żadnych granic! Przygotujcie się, więc na to, że do ślubu zamiast tradycyjnych strojów będziecie mogli wybrać kostiumy głównych bohaterów filmu. Zaproszeni goście też mogą stanąć na wysokości zadania i dopasować swój ubiór do tematyki wesela, a zamiast kwiatów przynieść Wam świecące miecze. Tematyka sagi zostanie też podtrzymana w trakcie przyjęcia weselnego, co zapewni nieziemską zabawę i gwarantowaną moc wrażeń!

Dla par, które kochają szaleństwo, ale też cenią sobie pewną dozę tradycji, proponuję połączenie tych dwóch cech w postaci przyjęcia weselnego nawiązującego to tematyki Star Wars, w której klasyczne elementy ceremonii będą subtelnie przeplatały się z gwiezdną przygodą. Wbrew pozorom to połączenie sprawdza się doskonale. Po tradycyjnej ceremonii ślubnej przygotujcie się, więc na nieziemski wymiar wesela, którego sceneria będzie oddawała klimat filmu. Nie zabraknie w niej najważniejszych motywów sagi, muzyki pochodzącej ze jej ścieżki dźwiękowej oraz dekoracji nawiązującej do charakterystycznych dla niej detali. Dzięki temu przyjęcie sprawi Wam i Waszym bliskim mnóstwo radości i stanie się pięknym przeżyciem – idealnie dopełniającym ten najważniejszy w życiu dzień.

Bez względu na to, który wariant wybierzecie, pomogę Wam go zrealizować w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe, ciesząc się wraz z Wami tymi niesamowitymi chwilami. Jestem pewna, że uda nam się przygotować absolutnie niepowtarzalne przyjęcie weselne, które stanie się doskonałym dopełnieniem Waszego niesamowitego uczucia.

fot. Internet, zapraszam na naszego Istagrama, znajdziecie tam więcej pomysłów i inspiracji.